Czy będą inne fasony i kolory bielizny na nad potliwość ?

Tak. Jesteśmy firmą rozwijającą się, w przygotowaniu są fasony biustonoszy na kopie, na fiszbinach, biustonosze trójkątne oraz koszulki i body. Planujemy jeszcze bardziej poszerzyć ofertę bielizny dla osób zmagających się z problemem potu pod pachami.

Nie jestem pewna co do rozmiaru bądź fasonu biustonosza, co mogę zrobić?

Możesz użyć zakładki „Find your size”, aby odkryć, który rozmiar będzie dla Ciebie odpowiedni oraz który model najbardziej przypadnie Ci do gustu.

Czy bielizna nie traci na swej funkcjonalności po praniu ?

Nie. Samo pranie nie uszkodzi bielizny. Membrana jest dostosowana do odzieży codziennego użytku. Jeśli tylko nie doszło do uszkodzenia wewnętrznej membrany przez nakłucie ostrymi przedmiotami bądź przygrzania gorącym żelazkiem stanik zachowuje swą funkcjonalność po każdorazowym praniu.

Jak prac bieliznę z wszytymi wkładkami pod pachy ?

Możesz użyć zakładki „Pielęgnacja”, aby skorzystać z porad dotyczących prania.

Nie otrzymałem/am jeszcze mojego zamówienia, co należy zrobić?

Jeżeli nie otrzymałeś/aś jeszcze swojego zamówienia, sprawdź status przesyłki w zakładce „Status zamówienia”.

Nie odebrałem/odebrałam swojego zamówienia na czas. Jak otrzymam zwrot środków ?

Zamówienie będzie czekało na Ciebie 10 dni roboczych. Po upływie tego terminu rozpocznie się procedura zwrotu. Zwrot środków zostanie zrobiony tą samą metodą płatności, którą zapłacono za zamówienie.

Co mogę zrobić jeżeli chciałbym/chciałabym zmienić swoje zamówienie?

Nie ma możliwości zmiany zamówienia (rozmiaru, modelu, dodawania bądź usuwania artykułów).

Czy mogę zwrócić produkty zakupione online ?

Tak, zawsze możesz się rozmyślić i bezpłatnie zwrócić zakupione artykuły do 14 dni od otrzymania przesyłki. Możesz to zrobić poprzesz zakładkę „Status zamówienia”. Artykuły z jednego zamówienia należy zapakować do jednej paczki i odesłać do naszego magazynu na adres sklepu, zobacz Zwroty & Wymiana. Zwrot środków zostanie dokonany po zatwierdzeniu zwrotu przez magazyn (maksymalnie 14 dni roboczych od przyjęcia przesyłki).